środa, 21 grudnia 2011

Era konkursów.

Hej kochani, przepraszam, że długo nie pisałam, ale ostatnio miałam bardzo burzliwy okres. Było to też poniekąd przemyślane, bo chciałam zobaczyć, czy będziecie odwiedzać bloga;) Test się powiódł - dochodzimy już do 25 000 wejść.! Ale dziś nie o tym.
Pamiętacie, jak pisałam, że mam w szkole konkurs talentów.? No właśnie, miałam. Ale nie udało mi się przejść do kolejnego etapu. No cóż.. nie zawsze odnosimy sukces, ale to nie jest koniec sprawdzania moich tanecznych umiejętności.! Biorę też udział w innym konkursie dla talentów, ale tym razem startują w nim tylko osoby tańczące i śpiewajace. To jest chyba w jakimś domu kultury, czy coś xD
No i słyszałam o jakimś konkursie "Taniec Rządzi Dance Dance". Przysyłacie swoje video z chorełką i możecie wygrać wyjazd do szkoły tańca w londynie ^_^. Super, więc wezme udział w obydwóch. Mam nadzieję, że w którymś zajmę jakieś miejsce, albo chociaż dostanę się do kolejnego etapu.. Jeśli nie, to po prostu znaczy, taniec to nie mój żywioł i się do niego nie nadaję..

Maaaajka:)

4 komentarze:

 1. Nie warto się od razu poddawać i trzeba dużo trenować. Możesz podać dokładne szczegóły dotyczące tego konkursu? Bardzo proszę.

  Zapraszam na mojego bloga
  o tańcu i życiu prywatnym:

  www.jakub-urbanski.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. jeśli nie wygrasz to nie znaczy od razu, że to nie twój żywioł, po prostu jest dużo osób lepszych o ciebie, co powinno być motywacją dla ciebie, poza tym, jesli kochasz taniec, to ważna jest sama przyjemność z tańca, a nie miejsca zajmowane na konkursach, nie poddawaj się ! ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki, kochani, zawsze wiecie jak podnieść mnie na duchu;) Kuba, powiem Ci jeśli bedę wiedziała coś więcej o tym konkursie, bo na razie sama jeszcze nie wiele wiem:P

  OdpowiedzUsuń
 4. O.o Serio się zdziwiłam, nie widziałam tego układu ale wiem, że super tańczysz ;D Poprzednicy mają racje, to, że ludzie cie nie docenią w jakimś konkursie wcale nie znaczy, że to nie jest twój żywioł i się do tego nie nadajesz - wręcz przeciwnie, znaczy to tylko tyle, że nie można się poddawać, trzeba więcej trenować i próbować dalej :)

  OdpowiedzUsuń

Piszcie to, co sądzicie o poście, blogu lub to co wam przyjdzie do głowy:) Każde miłe słowo motywuje mnie do pracy nad blogiem.