poniedziałek, 30 kwietnia 2012

1.Mistrzostwa Polski Grójec 2012:))

13-15 kwietnia odbyły sie Krajowe Mistrzostwa IDO* w Tańcu Nowoczesnym w Grójcu. Kategorie były następujące: Modern, Jazz Dance i Ballet-Pointe. Za to wiekowe były takie: do lat 7, 8-12, 13-15 i 16+. Oczywiście Caro też brało w nich udział. Cała szkoła zajeła aż 33 miejsca na podium! 16 na I, 5 na II i 12 na III. Imponująca liczba, nie? Nasze 2 formacje, które tam zaprezentowałyśmy zajęły miejsca poza podium. Jedna 7, a druga 5 i tym samym zakwalifikowałyśmy się do Mistrzostw Europy!! Możemy na nie jechać, oczywiście biorąc pod uwagę koszty wyjazdu, licencji, startowych itp... więc nie wiem jak to w końcu będzie.

Codziennie (w piątek, sobotę i niedzielę) o 7.20 miałyśmy wyjazd autokarem do Grójca. Wracałyśmy do domu przed 23. Na miejscu malowałyśmy się, miałyśmy robione fryzury i inne. Powiem Wam, że to nawet niezła frajda. Co było ciekawe musiałyśmy nakładać podkład na nogi, żeby zatuszować siniaki na kolanach:)) Oglądałyśmy też występy naszych koleżanek: ich solówki i duety.

Całe show było wspaniałe! Były to moje pierwsze Mistrzostwa Polski, jednak wcale tak strasznie się nie denerwowałam. Nie, serio. Szczerze mówiąc miałam małego stresa, ale dopiero wtedy, kiedy stałyśmy już gotowe obok sceny i rozciagałyśmy się wiedząc, że tańczymy już za kilka minut. Ale, co dziwne, nie była to taka paraliżująca trema, jaką miałam kiedyś.

Majka:**

*IDO - International Dance Organization - Międzynarodowa Organizacja Taneczna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Piszcie to, co sądzicie o poście, blogu lub to co wam przyjdzie do głowy:) Każde miłe słowo motywuje mnie do pracy nad blogiem.