piątek, 14 października 2011

Eeee.. tam .! O życiu prywatnym.

Rezygnuję z rankingu gwiazdek, nie był to chyba najlepszy pomysł. Najpierw pozbądźmy się złych pomysłów i dopiero czekajmy na nowe, lepsze. Te całe "gwiazdki" nie miały sensu, chcę się teraz skupić na blogu i polepszaniu mojej techniki Jazzowej, która, wierzcie mi, nie jest w tym momencie najlepsza. Muszę zacząc się rozciągać, bo wiele nie zawojuję w takich trudnych technikach .! Trzeba wziąć się za siebie .! No... niestety teraz to trochę niemożliwe, bo nie czuję się najlepiej - trochę się przeziębiłam :( Mam nadzięję, że szybko wrócę do formy. A już niedługo dostanę nowy telefon .!!! Tak się cieszę, bo ten stary Samsung Corby jest beznadziejny.! Już prawie cały dotykowy wyświetlacz mi nie działa, rozumiecie to .? Ale, wiecie co..? Straaasznie podoba mi się jeden chłopak, ale o tym kiedy indziej;)

Majka .. <3333

3 komentarze:

 1. Jazzik wymaga bardzo dobrze rozciągniętego ciała, więc powodzenia!

  Zapraszam na mojego bloga
  o tańcu i życiu prywatnym:

  www.danse-macabbre.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej, Majka... Wiesz, ja na twoim miejscu nie pisałabym takich rzeczy na blogu(chodzi o chłopaka). Nie chcę cię krytykować, ale to jest moje zdanie. Opisałaś to, jak się zachowujesz w stosunku do tego chłopaka. Bez urazy, uważny obserwator z twojej klasy od razu zrozumie o kogo chodzi... Wiesz mi, moja koleżanka popełniła taki sam błąd w sieci... A napisała o Nim naprawdę mało... Mieli o czym plotkować przez tydzień... ;/

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za radę, ale nikt z mojej klasy na razie nie wie o blogu, nic mi nie grozi ;)

  OdpowiedzUsuń

Piszcie to, co sądzicie o poście, blogu lub to co wam przyjdzie do głowy:) Każde miłe słowo motywuje mnie do pracy nad blogiem.