środa, 22 grudnia 2010

Roztańczone filmy

Uwielbiacie tańczyć? Prosta odpowiedź-Tak. Lubicie oglądać filmy taneczne? Odpowiedź już nie taka prosta.. Trudne wątki, tancerze uliczni nie mają się gdzie podziać.. głupie choreografie.. Żart! Filmy taneczne są fantastyczne. Pokazują jak taniec łaczy dwoje ludzi. W prawdzie o mnie też mógłby być nakręcony film <skromność>. W końcu ja i Natalka, czyli moją najnajnajnajnajnajnajlepszaprzyjaiółka [najdłuższe słowo na świecie], zaprzyjaźniłyśmy się głównie ze względu, żę uwielbiamy tańczyć. No! Koniec gadania. To krótkie opisy fajnych filmów z tańcem:


Step Up - taniec zmysłów <--dziewczynę i chłopaka tańczących zupełnie inny styl połączył taniec. Ciekawe: pobrali się po nakręceniu zdjęć do filmu.


Step Up 2 - the streets <--tancerce życie się chrzani, a grupa taneczna ją wyrzuciła. Ciekawe: chcąc wziąć udział w turnieju tańca Street i zakłada grupę, w której poznaje pewnego tancerza..


Step Up 3D <--tancerz poznaje kumpla i dziewczynę do której zaczyna coś czuć, jednak uczucie i turniej bardziej się komplikują. Ciekawe: kumpla gł. bohatera zagrał tancerz Adam Sevani (przeczytaj o nim więcej w poście z września: Mój Idol). W początkowych planach reżysera tą rolę miał grać jakiś gruby murzyn nie mający pojęcia o tańcu..


Street Dance <--chłopak zerwał z Carly i odszedł z zespołu tańca. dziewczyna wraz z grupą street dance'owców nie ma miejsca do ćwiczeń na konkurs. Musi przyjąć do grupy baletnice i baletmistrzów, aby mieć salę. Jeden z baleciarzy zaczyna coś dla niej znaczyć. Ciekawe: gł. role zagrali zwycięzcy brytyjskiego YCD i Mam Talent.


Honey <--do końca nie pamiętam bo dawno to oglądałam, ale jest super. Mają świetne układy.. bosko! Ciekawe: gł. rolę zagrała Jessica Alba i świetnie się ruszała. Ach no i Szacun dla choreografa: świetna robota.


Kochaj i tańcz <--szczerze mówiąc tego nie oglądałam i myślę że to chała, ale nie można osądzać książki po okładce, co? Ciekawe: można zobaczyć jak radzą sobie w rolach tancerzy polscy aktorzy.


Camp Rock 2 - the final jam <-- piosenki i ogólnie.. muzyka jest lepsza niż układy, ale czy Demi Lovato, Megan Martin i Alison Stoner nie ruszają się świetnie? Niestety chorełki ne były udane.. Powiem tak: to bardzo widowiskowe, musicalowe wydarzenie, na które tysiące fanów czekało przed telewizorami. Ciekawe: wszyscy aktorzy z CR2 uważają, że choreograf był wspaniały. Mi się nie podoba to co zrobił. Cóż zrobić? Każdy ma inny gust!

..A więc to koniec roztańczonych filmów. Mam jeszcze wiele pomysłów na ciekawe posty. Próbka dla blogerowiczów:
  • Wojna- YCD vs TZG czyli You Can Dance kontra Taniec Z Gwiazdami.
  • Street Dance.
  • Test: czy jesteś tańcoświrem?.
  • Serial Tancerze. I.. więcej nie zdradze.
Jeszcze tylko jedno pytanie dotyczące mojego dzisiejszego posta..I co? Obejrzałaś już wszystkie filmy?
Majka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Piszcie to, co sądzicie o poście, blogu lub to co wam przyjdzie do głowy:) Każde miłe słowo motywuje mnie do pracy nad blogiem.