sobota, 12 lutego 2011

Ferie z tańcem!

Nie wyjeżdżacie w ferie? Zostajecie w W-wie? Będziecie leżeć przed TV całymi dniami lub przyklejać gały do kompa? Dobry wybór;-) jednak zawsze znajdzie się chwila na treningi taneczne i szlifowanie swoich umiejętności. Gorąco polecam.. :

Zima w mieście z Kabaty Dance Studio:
To bezpłatne zajęcia taneczne odbywające się od poniedziałku do piątku w ferie (14.02-25.02.)
KDS zaprasza w godzinach:
14-15 dzieci 8-11 lat
15-16 młodzież lat 12+
Wszyscy chętni mogą wybrać dowolny styl: Hip Hop, Street, Locking lub Funky. Można po prostu przyjść na którekolwiek zajęcia i poruszać się przez godzinę.

Taneczne ferie w Egurrola Dance Studio:
Jest tego tak dużo, że nie zmieściłoby się na całym blogu. Ułatwienie: po prostu wejdźcie na http://www.edskids.pl/ lub na http://www.taniec.com.pl  to załatwi całą sprawę:P

Ferie w duecie-Duet Dance Studio:
Ofertą jest Taniec Towarzyski lub Nowoczesny. Dni do dyspozycji: 14.02.-27.02. Grupy wiekowe to
4-6 lat;
7-11 lat;
12-17 lat;
Wejdźcie na stronę DDS, aby dowiedzieć się więcej:
http://www.duetdance.pl/00_aktualnosci.html

Sądzę, że to dużo propozycji i możecie wybrać uniwersalny rozkład zajęć dla siebie. Jeśli jednak nadal macie ochotę na "byczenie się" (tak mówią moi dziadkowie;]]]) na kanapie to powiem tylko, że ferie to idealna i może jedyna szansa na poznanie nowego stylu tańca i zobaczenia jak funkcjonuje inna szkoła tańca. Pójdźcie i przekonajcie się czy jest warto chodzić na takie treningi.

Jak spędzicie swoje własne, taneczne ferie? 
Majka=B

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Piszcie to, co sądzicie o poście, blogu lub to co wam przyjdzie do głowy:) Każde miłe słowo motywuje mnie do pracy nad blogiem.