niedziela, 9 stycznia 2011

Programy taneczne czyli co jest DANCE'owego w TV w 2011

Witajcie znów i to już w 2011!!! Czy chcecie wiedzieć co "tanecznego" w telewizji tej zimy? Może już znudziło Was You Can Dance i chcecie poznać nowych tancerzy? Czytajcie:

You Can Dance: Po Prostu Tańcz = to już 6 edycja programu. Tym razem jury składa się z Michała Piróga, tancerza i choreografa, Kingi Rusin, prezenterki telewizyjnej i Agustina Egurolli, tancerza posiadającego własną szkołę taneczną (wprowadził taniec do Polski). A prowadzącą (zapowiadającą kolejne pary) będzie Patricia Kazadi. Już odbywają się castingi- 04.01 w Krakowie, 11.01 we Wrocławiu i 14.01 w Wa-wie. Przesłuchania wyłonią 36 tancerzy, którzy pojadą do Casablanki (w Maroko, w Afryce jakby ktoś nie wiedział;P) a tam będą uczyli się różnych choreografii z wspaniałymi tancerzami. Będą tam odpadali i tylko 14 z nich przejdzie do programu na żywo.

Tańcz i Zwyciężaj = 12 tanczerzy (dziewczyny i chłopaki) będzie rywalizować o nagrodę 100 tysięcy dolarów i szansę miedzynarodowej kariery tanecznej. Gospodarzem będzie Elisabeth Berkley, aktorka i tancerka. Castingi w Las Vegas wyłonią tych właśnie 12 najlepszych. Premiera tego show odbędzie się 17.01 o godz. 22.55 na FOXlife. Zobaczcie, może to Was zainteresuje?
http://www.plejada.pl/3,42101,news,1,1,tancz-i-zwyciezaj-od-stycznia-na-fox-life,artykul.html

Najlepsi Tancerze Ameryki = To juz po raz piąty 12 grup Hip-Hopowych wybranych na przesłuchaniach będzie prowadzic wileka taneczną bitwę. W każdym z odcinków grupy zaprezentują swoje umiejętności i inwencję twórczą wykorzystywaną w układaniu chorełek (choreografii). JC Chasez, piosenkarz i producent muzyczny, Shane Sparks, choreograf i Lil' Mama wschodząca gwiazda rapu ocenią kto wygra. Jest o co walczyć: miano najlepszej amerykańskiej grupy Hip-Hopowej i nagroda 100 tysiecy dolarów. Oglądajcie w soboty o 11.30 na MTV Polska.


Podpisy do zdjęć (od góry):
jury programu YCD: Po Prostu Tańcz,
uczestnicy show Tańcz i Zwyciężaj,
grupa z NTA.

Mam nadzieję że programy Wam się podobają.. niestety dla miłośników T-T (Tańca Towarzyskiego) nic nie znalazłam. Może na wiosnę zawitają do nas inne SHOW!!!

Majka;*

1 komentarz:

  1. mój pan od tańca (na obozie) bierze udział w naj. tancerzach ameryki
    Agata (ja) (znasz mnie) (lub nie) (pozory mylą) (skąd wiesz że duchy nie istnieją) (żart) (to ja...AGATA)

    OdpowiedzUsuń

Piszcie to, co sądzicie o poście, blogu lub to co wam przyjdzie do głowy:) Każde miłe słowo motywuje mnie do pracy nad blogiem.