środa, 4 maja 2011

10 000!

Otworzyłam szeroko usta, gdy zobaczyłam, że mamy 10 000 wejść! Dopiero teraz zdałam sobie z tego sprawę -  dziesięć tysięcy osób widziało mojego bloga! Blog ma 17 stałych czytelników (jak na obecną chwilę - początek maja) i 24 stałych odwiedzających. Jak zakładałam stronę myślałam, że nikt nie będzie jej znał, ale marzyłam, żeby ktoś ją regularnie czytał, brał jakieś korzyści, był żródłem inspiracji, porad, miejscem dla każdego tancerza i.. chyba się udało, prawda? Mogłabym zamieścić 10 000 słów "dziękuję", ale chyba bolałyby mnie palce. Więc zamieszczam tylko jedno DZIĘKUJĘ WAM BARDZO! Może spytacie za co? Za polecanie mojego bloga, za czytanie, za to, że nie jest dla Was niczym, tylko czymś ważnym. Więc jeszcze raz dzięki wielkie, kocham Was i cieszcie się, że nie widzicie mnie taraz - głupawkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Pa, pa!
MajKa

2 komentarze:

  1. to fajnie! mój ma tylko ok. 6000 :|

    OdpowiedzUsuń
  2. To super! Raczej ma 10 000 wejść, a nie 10 000 osób czytało mojego bloga ;) Nata: To się jeszcze poprawi, a innego blogi mają mniej, nie przejmuj się!

    OdpowiedzUsuń

Piszcie to, co sądzicie o poście, blogu lub to co wam przyjdzie do głowy:) Każde miłe słowo motywuje mnie do pracy nad blogiem.