poniedziałek, 2 maja 2011

YCD Junior?

Tak sobie myślę, czy nie byłoby fajnie gdyby w Polsce było coś takiego jak YCD Junior? Byłoby to coś podobnego do You Can Dance, ale dzieci brałyby w tym udział. No.... może nie dzieci, bo przedział wiekowy byłby 12-17 lat, co o tym myślicie? Albo 13-16? Też byłyby warsztaty, ale w Polsce i.. ach, nie ma co gadać, ale myślę, ze to niezły pomysł. A raczej mogę powiedzieć myślałam. Tak, uważałam, że to byłoby cudowne (!) jakieś 2 tygosnie temu, a teraz...?  To dziwne, żeby dzieciaki i młodzież "wiła się" po parkiecie. Jednak nasi rówieśnicy nie są dobrymi materiałami na gwiazdy. Wyobrażacie to sobie? Taka np. ja tańcząca na scenie z partnerem. To byłaby dżungla, a nie program taneczny. A tak w ogóle to jaka byłaby nagroda? 100 zł i mozliwość tańczenia w marketach przy wejściu?  No proszę <sarkastycznie>!
Są różne, sprzeczne opinie na ten temat, więc rozpoczynam dyskusję. Pod tym postem każdy może napisać co chcę, tu nie ma złych lub dobrych odpowiedzi, tylko czysta szczerość.
Więc? Co o tym sądzicie?

Majka

Forum dyskusyjne ponizej;D
Dołącz się.

3 komentarze:

  1. Nie wiem,czy ludzie w naszym wieku byliby gotowi psychicznie na udział w takim show.Albo mogli by się załamać gdyby odpadli.

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślę, że to był by całkiem spoko pomysł. Takie show wzbudziłoby wiele emocji- dobrych, ale i złych kiedy się odpadnie. Ale ogólnie pomysł jest fajny, tylko nad nagrodą trzeba by było pomyśleć :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Sądzę, że to może być ok. Ale nie widzę tego - niektórzy są nieśmiali i nie wytrzymaliby presji telewizji. No i 17latek z 12latkiem tańczący no nie wiem.. tango, albo MJ . To by nie wypaliło, chociaż pomysł jest okej i trzebabyłoby to trochę pozmieniać. Klaudia. NIe chce mi się zakładać konta google:)

    OdpowiedzUsuń

Piszcie to, co sądzicie o poście, blogu lub to co wam przyjdzie do głowy:) Każde miłe słowo motywuje mnie do pracy nad blogiem.