środa, 11 maja 2011

Konkurs "skreślanka"

Konkurs "skreślanka" to zwyczajny konkurs sprawdzający Waszą znajomość tańców. Ale o co w nim chodzi? Dam wam ponizej 7 tekstów. Wy musicie jeden z nich przepisać i napisać go poprawnie w komentarzach. W każdym są po dwie odpowiedzi napisane pochyłym pismem (kursywą) - jedna z nich jest błędna, a wy, jeśli czytacie mojego bloga na pewno wiecie, która jest prawdziwa! Podpisujcie się, 3 pierwsze poprawne odpowiedzi wygrywają. Wygrana to gwiazdka w rankingu gwiazdek i 6 komentarzy na blogu, jeśli ktoś bloga ma. Piszcie, szybko - musicie być pierwsi! Ale, jeśli już np. 4 osoby napisały odpowiedzi, to nie rezygnujcie z pisania, piszcie, bo możliwe, że niektóre są złe. A Jeśli ktoś napisze np. notkę nr. 5, to inna osoba już nie może wziąć tego tekstu, tylko wybrać inny, np. 2. Walka o zwyciestwo się rozpoczęła!

Tekst 1
Jazz to najbardziej wolny/wzruszający taniec. Jazz idzie bardziej w kierunku Tańca Nowoczesnego/Balletu.


Tekst 2
Tango jest tańcem Latynoamerykańskim/Standardowym. Porywa swoim niepowtarzalnym wdziękiem/ogniem!


Tekst 3
Poping to taniec, w którym tanerz rusza się jak robot/faluje całym ciałem. To zupełnie odstający taniec, zmierzajacy w kierunku Freestyle'u/Cza Czy.

Tekst 4
Breakdance to taniec "połamaniec"/"wygibaniec". Żeby go tańćzyć trzeba byc sprawnym psychicznie/fizycznie.

Tekst 5
House jest tańcem odzwierciedlającym wyzwanie/niebezpieczną historię. Jednym z głównych kroków house'a jest piruet/Jack.

Tekst 6
Videoclip Dance to inaczej Taniec Nowoczesny/Musical&Videoclip. Charakteryzują go energetyczne kroki, to dlatego gdy go tańczę czuję w sobie serce/ducha tańca.

Tekst 7
Musical Dance jest inaczej nazywany Broadway Jazzem/Modern Jazzem. Tańcząc go zazwyczaj kobiety mają kabaretki/czarne rajstopy co uzupełnia taneczne kroki.

Jeszcze raz dla przeypomnienia: musicie wybrać jeden z tekstów i przepisać go w komentarzu pod tym postem. Macie wybrać jedną z dwóch propozycji uzupełnienia każdego zdania. Jeśli ktoś napisze jeden tekst wy musicie wybrać drugi, żeby się nie powtarzały. Wszystko zrozumiałe?
To dobrze.
Majka:)

Konkurs zamknięty!
Oto poprawne odpowiedzi wszystkich tekstów:

Tekst 1
Jazz to najbardziej wzruszający taniec. Jazz idzie bardziej w kierunku Balletu.


Tekst 2
Tango jest tańcem Standardowym. Porywa swoim niepowtarzalnym ogniem!


Tekst 3
Poping to taniec, w którym tanerz rusza się jak robot. To zupełnie odstający taniec, zmierzajacy w kierunku Freestyle'u.

Tekst 4
Breakdance to taniec "połamaniec". Żeby go tańćzyć trzeba byc sprawnym fizycznie.

Tekst 5
House jest tańcem odzwierciedlającym wyzwanie. Jednym z głównych kroków house'a jest Jack.

Tekst 6
Videoclip Dance to inaczej Taniec Nowoczesny. Charakteryzują go energetyczne kroki, to dlatego gdy go tańczę czuję w sobie ducha tańca.

Tekst 7
Musical Dance jest inaczej nazywany Broadway Jazzem. Tańcząc go zazwyczaj kobiety mają kabaretki co uzupełnia taneczne kroki.

Teraz... 3 pierwsze poprawne odpowiedzi podały: Natalia! , Klaudia i Agrafka !!! Gratuluję dziewczyny. Już jutro Was nagrodzę. Gwiazdka w rankingu i po 6 komentów na blogach znajdą się jutro. Klaudia, czy masz bloga (?), bo nic mi o tym nie wiadomo, ale napisz mi jaki jest jego URL bo jeśli masz, wtedy też dostaniesz 6 kom na blogu.
Dobranoc kochani!
Jutro napiszę jak było na spotkaniu z gwiazdami.
Papatki!
Majka

6 komentarzy:

 1. Poping to taniec, w którym tancerz rusza się jak robot. To zupełnie odstający taniec, zmierzajacy w kierunku Freestyle'u.

  ;]

  OdpowiedzUsuń
 2. Tekst 1
  Jazz to najbardziej wzruszający taniec. Jazz idzie bardziej w kierunku Balletu. Uzupełniłam to, bo się na tym znam. No i wreszcie zrobiłam sobie konto Google! Obserwuję.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tekst 4
  Breakdance to taniec "połamaniec". Żeby go tańćzyć trzeba byc sprawnym fizycznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tango jest tańcem latynoamerykańskim. Porywa swoim niepowtarzalnym. Porywa swoim niepowtarzalnym ogniem!


  ;p

  OdpowiedzUsuń
 5. Tekst 7
  Musical Dance jest inaczej nazywany Broadway Jazzem. Tańcząc go zazwyczaj kobiety mają kabaretki co uzupełnia taneczne kroki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie, ja nie mam bloga, ale dzięki za gwiazdkę w rankingu.

  OdpowiedzUsuń

Piszcie to, co sądzicie o poście, blogu lub to co wam przyjdzie do głowy:) Każde miłe słowo motywuje mnie do pracy nad blogiem.