poniedziałek, 15 sierpnia 2011

Drugi obóz taneczny. Zdjęcia.

W wakacje byłam na dwóch obozach tanecznych, jeździłam konno i byłam też na wyjeździe z rodzicami. Wiecie już wszystko o pierwszej kolonii, ale o następnym wyjeździe tanecznym właściwie nic. A więc był to obóz 13 - 18 lat. Był on strikte taneczny, mieliśmy od 5 do 9,5 godzin tańca dziennie. Czasami tańczyliśmy nawet do 23! Kształtowaliśmy swoje umiejętności w stylach takich jak: Jazz, Taniec Współczesny, Hip Hop, Poping, Locking i Klasyka (Balet - mielismy go tylko dwa razy). Było wspaniale! W wolnych chwilach kąpalismy się na odkrytym basenie, zamawialiśmy pizzę, graliśmy w siatkówkę balonami z wodą:) i przygotowywaliśmy układy na ostataczny pokaz. Ja troszkę spaliłam się na słońcu, ale to była tylko dodatkowa przygoda:) Rada na dalsze życie: przy mojej jasnej karnacji filtr 20 nie działa;D Zobaczcie jak się bawiliśmy:
 piękny widoczek
 rozgrzewka:)
 znów rozgrzewka
 choreografia na Jazzie była nieziemska!
 "cyrkiel"
 improwizacja...
 pełnia księżyca
 ognisko/grill, chleb był pyszny!
 widok podczas opalania
 słoneczko <3
 ekipa...
 ...opalająca się
 pogaduszki na przerwie
 ćwiczenia na Współczesnym
 Waving na Popingu
 Justyna na schodach
 i posiłki

To na razie tyle. Dance Your Life!
Majka

4 komentarze:

 1. Wow! Obóz taneczny! To jest coś. Musiało być świetnie ; D

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście, taki obóz to już coś, super ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Musiało być fajnie :PP ja byłam na tym gdzie było mniej godzin tańca :)) . Ale moze w następnym roku sie na ten wybiore :PPP
  K.M

  OdpowiedzUsuń

Piszcie to, co sądzicie o poście, blogu lub to co wam przyjdzie do głowy:) Każde miłe słowo motywuje mnie do pracy nad blogiem.