czwartek, 4 sierpnia 2011

Zakochałam się w... Jazzie! I Hip Hopie.

Pokochałam Jazz i Taniec Współczesny! Te style są po prostu fantastyczne! Nie są łatwe i to też mi się w nich podoba. Nie są banałem, który bez problemu mogę opanować. Mają w sobie coś pięknego. Tancerze takich tańców są po prostu geniuszami! Fakt, że te figury są trudne sprawia, że choreografie wydają się jeszcze bardziej niezwykłe! Zamierzam od września zacząć tańczyć Jazz albo Współczesny. Te style są niemal identyczne, ale chyba na początek pójdę na Współczesny. Dopiero muszę nauczyć się tych wszystkich wyskoków i trudniejszych obrotów, a Jazz to już wyszża szkoła jazdy.

A może zapiszę się na Hip Hop? Na prawdę lubię ten styl. Mogę być w nim zrelaksowana, wolna.. Hip Hop wyzwala we mnie energię, czuję się... ach, nie umiem tego opisać. Ale w tańcach bardziej zbliżonych do Baletu czuję to samo. Nadal poszukuję własnego stylu i nie mogę się zdecydować. Niby tancerz powinien być dobry we wszystkim, ale nie musi, prawda? No... ale wypadałoby mieć to coś, w czym czuję się najlepiej. Ja jeszcze szukam i wygląda na to, że jeszcze trochę to potrwa:)

Dance Your Life:*
Majka!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Piszcie to, co sądzicie o poście, blogu lub to co wam przyjdzie do głowy:) Każde miłe słowo motywuje mnie do pracy nad blogiem.