środa, 3 sierpnia 2011

Nowy wystrój bloga!

I jak Wam się podoba? Co myślicie o nowej czcionce, tle i (przede wszystkim) charakterze bloga? Mi, osobiście, tamten wystrój się przejadł. Miałam go już trochę dość. W końcu.. prawie cały rok widniał na naszej stronie! Nowe tło przedstawia reflektory oświetlające scenę. Tutaj jest to scena taneczna, oczywiście. Piszcie w komentarzach co sądzicie o nowym charakterze strony. Mówcie szczerze, chcę znać wasze opinie. To dla mnie na prawdę ważne. Pisałam, że nowy będzie nagłowek, ale zdecydowałam, że cała strona będzie świeża. Jeszcze coś - wymyśliłam takie hasło reklamowe bloga. Coś takiego... naszego. Brzmi ono: "Dance Your Life", czyli Roztańcz Swoje Życie, albo Przetańcz Swoje Życie. Albo w liczbie mnogiej, tak jak jest to użyte w opisie bloga..
A właśnie! Zapomniałam Wam powiedzieć! Uff.. jeszcze nie jest za późno! 11 sierpnia, w czwartek, będą pierwsze urodziny bloga! Tak! Nasz ukochany Dance - Taniec Zmysłów ma już prawie rok! Z tej okazji 11 na blogu ukaże się wiele ciekawych rzeczy, postów i... no, nie będę nic mówić, żeby nie popsuć Wam niespodzianki:) Wejdźcie na bloga w następny czwartek! Będzie dużo zabawy;D

Majka <3

5 komentarzy:

 1. Wystrój bloga świetny! I fajne kolory tekstów (na gadżetach i na dole)a w czwartek na pewno wpadnę :)

  PS: Ja bym jeszcze zmieniła dodawanie komentarzy. Fajnie, że jest bez kodu (ja też zmieniłam ale dawno i przez to mam więcej:) ale łatwiej jest tak normalnie a nie przechodząc na inną stronę nie widząc posta :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiem, mnie tez to denerwuje, próbowałam wszystkigo a nie udało się zrobić czegokolwiek, żeby nie otwierało sie na nowej stronie, no ale, cóż! Trzeba jakoś żyć;) Super, zapraszam w czwartek:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Projekt ----> Ustawienia ----> Komentarze ----> Miejsce formularza komentarzy ---->"Osadzony pod postem" ----> ZAPISZ USTAWIENIA

  Może próbowałaś wszystkiego oprócz tego? Albo robiłaś to, nie klikając potem "ZAPISZ USTAWIENIA"? Spróbuj, może się uda ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. wyszło. jest super.dziękuje!:)

  OdpowiedzUsuń
 5. proszę, właśnie widzę, że się udało :)

  OdpowiedzUsuń

Piszcie to, co sądzicie o poście, blogu lub to co wam przyjdzie do głowy:) Każde miłe słowo motywuje mnie do pracy nad blogiem.