piątek, 29 kwietnia 2011

Dzień tańca

Tego posta dedykuję wszystkim tancerzom na świecie - nieznanym, sławnym, doświadczonym, czy początkującym. Dedykuję go profesjonalistom, i tym, którzy po kryjomu potańcują w łazience. Ten post jest dla Was! 
Może tego nie wiecie, ale dziś jest Dzień Tańca! Dokładnie, dowiedziałam się tego od mojej koleżanki, która na telefon dostaje powiadomienia o różnych dniach w roku. Dzięki Agata! Zamierzam więc zrobić dziś coś nowego. Pobić swój rekord w postach na dzień - muszę zrobić ich 7. A i chcę spróbować swoich sił w nowych tańcach. Może Locking, czy Poping. Albo Modern Jazz? Dzisiejszy dzień to dla tancerzy idealna chwila na podejmowanie zuchwałych decyzji. Spróbujcie zrobić coś innego. Niech Hip Hopowiec porusza się w rytmie Samby, a ktoś, kto tańczy Jazz niech popróbuje swoich sił w mniej delikatnym tańcu takim jak... House, albo Breakdance:) Ja lubię ryzykować nawet, jeśli się na czymś nie znam. Zobczę, czy mam taneczny potencjał, czy jestem ograniczona tylko do dwóch tańców.
Tańczcie, kochani!

1 komentarz:

Piszcie to, co sądzicie o poście, blogu lub to co wam przyjdzie do głowy:) Każde miłe słowo motywuje mnie do pracy nad blogiem.