piątek, 8 kwietnia 2011

Recepta na sukces.

 Na pewno wyda Wam się to idiotyczne, ale ktoś mądry powiedział kiedyś, że żeby być mistrzem w jakiejkolwiek dziedzinie trzeba trenować 6 godzin, dzień w dzień, przez wiele lat. To prawda! Żeby być dobrym można chodzić sobie 2 razy w tygodniu na tańce, ale żeby być bardzo dobrym, świetnym , fantastycznym czy zeby być mistrzem trzeba poświecić się temu w pełni .!  Przytoczę Wam słowa, które wypowiedzieli różni ludzie. Może te cytaty staną sie Waszymi życiowymi mottami*, albo podbudują Was duchowo:

"Wielu życiowych rozbitków to ludzie, którzy nie zdawali sobie sprawy, jak bliscy są sukcesu, kiedy się poddali."    /Thomas Alva Edison/

"Są dwa sposoby odnoszenia sukcesów w życiu: albo dzięki własnej pracowitości, albo przez głupotę innych."    /Jean de La Bruyere/

"Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach."
                /Anonimowy - nie wiadomo kto to powiedział/To na prawdę piękne słowa. Niektórzy nie znajdą w nich żadnej głębi a inni, tak jak ja, odnajdą w nich coś dla siebie i będą powtarzać te słowa tyle razy, aż uda im się przełożyć te myśli na ich własne życia. Osobiście sądzę, że do odniesienia sukcesu nie trzeba mieć tylko talentu. Trzeba go rozwijać, ciężko pracować i wierzyć w marzenia. To dzięki tym rzeczom jesteśmy zdolni do wszystkiego.

Tajemnicze zakończenie . .
Majka . . .
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Piszcie to, co sądzicie o poście, blogu lub to co wam przyjdzie do głowy:) Każde miłe słowo motywuje mnie do pracy nad blogiem.