piątek, 15 kwietnia 2011

Jak ulepszyć stronkę?

Siedzę sobie w domu i rozmyślam jakby tu polepszyć bloga. Słucham właśnie muzyki z filmu "Sala Samobójców", na którym byłam tydzień temu. Film genialny, najlepszy, który oglądałam w całym moim życiu, a piosenki to m. in. "Nothing to lose" zespołu Billy Talent i "Turn me on" Wet Fingers. Wracając do tematu chcę jakoś ulepszyć bloga. Jak to zrobić? Dodawać ankiety? Pisać więcej o moim życiu? Dodawać filmiki lub zdjęcia? Może zmienić tło? Pomóżcie. Piszcie w komentarzach swoje uwagi, prośby i pytania. Na prawdę dobrze znoszę krytykę, bo ona pozwala mi być psychicznie odporna na Wasze rzadkie, niemiłe opinie. Na szczęscie było ich mało i te komentarze usunęłam przed opublikowaniem. Mówcie prosto z mostu. ..znaczy piszcie prosto z mostu;)

A i jeszcze jedno. Jeśli w wyszukiwarce Google wpiszecie "ania m" to pod spodem od razu pokażą się propozycje, np. ania mucha. To znaczy, że jest tak znana, że program komputerowy sam wynajduje rozwiązanie. A jeśli w Googlach wpiszecie "dance taniec" to w propozycjach bedzie dance taniec zmysłów. Czyli mój blog ... nasz blog jest tak znany, że sam znajduje hasło kluczowe. To fantastyczne! Dzięki mojej pracy nad stroną i Waszemu czytaniu i polecaniu znajomym jest tak popularna. Juz niedługo stuknie nam 10 000 wejść. No... jeszcze ok 3 000 wejsć do tego czasu, ale co z tego?!? Pozdrawiam i jeszcze raz proszę Was o skomentowanie tego posta w sposób jaki opisałam wyżej.

Wasza szalona Majka=D

2 komentarze:

  1. wiesz co mogłabyś zmienić tło i pisać więcej o sobie ale ten blog i tak jest wspaniały

    zosia (z tańców)

    OdpowiedzUsuń

Piszcie to, co sądzicie o poście, blogu lub to co wam przyjdzie do głowy:) Każde miłe słowo motywuje mnie do pracy nad blogiem.