piątek, 22 kwietnia 2011

Locking

Nie pozwolę aby osoby czytające mojego bloga nie miały wystarczającej wiedzy na temat tańca! Zamierzam opowiedzieć Wam trochę o tańcu zwanym Lockingiem. Pamiętacie Poping - taniec robota? Musicie wiedzieć, że Locking to przeciwieństwo. Tworzą go płynne, połączone ze sobą ruchy. Zanim któs zdecyduje się na ten taniec musi wiedzieć, że potrzebna jest duża koordynacja ruchowa i panowanie nad ciałem.Wracając do opisu... Właściewie tancerz stoi głównie w miejscu i robi falę rękami, nogami, całym ciałem, głową... wszystkim czym się da ruszać. Ten taniec trudno jest opisać, więc pokażę Wam prawdziwy Locking połączony z Popingiem w tym filmie. Pamiętajcie: "techno ruchy" to kroki Popingu, a te płynne to ruchy Lockingu.
Ci kolesie są fantastyczni, jeśli ktoś lubi te tańce.. Obejrzyjcie całe, bo potem chłopaki udają, że grają w ping ponga!

Bye, bye!

2 komentarze:

  1. Ale fajne!!! Strasznie efektownie wygląda... Gdzie można nauczyć się tak tańczyć? Majka, udzielasz prywatnych lekcjii? ;P

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak jasne, keśli chcesz nauczyć się tak tańczyć, to bardzo chętnie Cię nauczę.Mówie serio. A i w Kabaty DS są prowadzona zajęcia z Lockingu.

    OdpowiedzUsuń

Piszcie to, co sądzicie o poście, blogu lub to co wam przyjdzie do głowy:) Każde miłe słowo motywuje mnie do pracy nad blogiem.